İş Yeri Hemşireliği Eğitimi Nedir Antalya, Nasıl Yapılır Kimler olabilir Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Antalya İsg Kursu, Akseki İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Aksu İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Alanya İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Demre İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Döşemealtı İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Elmalı İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Finike İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Gazipaşa İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Gündoğmuş İşyeri Hemşiresi Eğitimi , İbradı İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Kaş İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Kemer İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Kepez İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Konyaaltı İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Korkuteli İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Kumluca İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Manavgat İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Muratpaşa İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Serik İşyeri Hemşiresi Eğitimi , Antalya İşyeri Hemşiresi Eğitimi ,

İşyeri Hemşireliği Eğitimi

İşyeri Hemşireliği Eğitimi Nedir? Nasıl Yapılır? Kimler olabilir? Kurs için gerekli evraklar, eğitim kapsamı, Sınavı ve Sertifikasyon Süreci ve fiyatları. Antalya İsg Kursu.

Antalya işyeri hemşireliği eğitimi sağlık sektöründe görev yapan personellerin iş güvenliği ve sağlığı konusunda deneyim ve bilgi sahibi olarak uzmanlaşmasını ele alan önemli bir eğitim programıdır. Bu program, genel anlamıyla diğer sağlık personeli (dsp) eğitimi olarak da adlandırılır. Verilen eğitimleri bitirenler bu sınava girer.

DSP sınavını kazanan kişiler, iş yerlerinde hemşire ya da diğer sağlık personeli olarak çalışabilme yetkisine sahip olur. İş yeri hemşireliği hakkı elde edenler, sağlık personeli çalıştırması mecburi olan iş yerlerinde tam ya da yarı zamanlı olarak görev yapabilirler.

İSG Kursu Antalya, çok uzun bir süre bu alanda eğitimler vermiştir. Tamamı profesyonel kişilerden oluşan ve DSP sınavı konusunda tecrübeli olan bir eğitim kadromuz mevcuttur. Kaliteli bir eğitim almanız konusunda ve sınavı bir defada geçerek İSG uzmanı .olmanız için gerekli katkılar sağlanır. Kayıt işlemleri sona ermeden ve e-devlet üzerinde aktif olmadan sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Günümüz koşullarında ortaya çıkabilecek herhangi bir güven sorununda önlem alınır ve ödemeler konusunda içinizin en rahat olacağı seçenekler sizin için sunulur. Kaydınızı e-devlette görüp daha sonra ödemelerinizi nakit olarak ya da kredi kartına vade farkı olmadan 12 taksit olarak ayarlayabilirsiniz.

İşyeri Hemşireliği Nedir?

İşyeri hemşireliği; personellerin psikolojik, fiziksel ve sosyal olarak tam anlamıyla iyi hale gelmelerini sağlama, gelişim ve devam ettirme ile ilgilenen disiplindir. Diğer sağlık personeli (DSP) olarak da bilinen bu uygulama, son derece önemli görev ve sorumluluklar içerir. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir;

  • İş yeri hekimleri ile beraber çalışmak ve onlara her konuda destek sağlamak
  • İş güvenliği ve sağlığı hizmetlerini planlamak, uygulama ve değerlendirmesi süreçlerinde yer almak
  • Periyodik muayene ve yapılan taramalarda bulunmak ve iş yeri hekimine destek vermek
  • Çalışanların çalışma hikâyeleri ve sağlıkları hakkında bilgi alarak kayıt altına almak
  • Hijyen koşullarının denetlenmesi ve gerekli tedbirlerin sağlanması
  • İlk yardıma ihtiyaç duyulan durumlarda müdahale etmek
  • Çalışanlar için verilen iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinde katkı sunmak
  • İş yeri hekiminin vermiş olduğu görev ve sorumlulukların yerine getirilmesi

Antalya İşyeri Hemşireliği Eğitimi Kapsamı

Antalya İşyeri hemşireliği eğitimi, toplam olarak 90 saat sürer ve tamamı online olarak verilir. 90 saatlik eğitimin 40 saatlik bölümü videolarda konu anlatımı, ses kaydı gibi içeriklerden oluşmuştur. Diğer 50 saatlik kısımda da birebir canlı video konferanslar olarak verilir.

Eğitimler genel olarak 2 hafta sürer. Uzaktan eğitim olarak verilen ilk 40 saatlik kısım ilk 7 günde, diğer 50 saatlik kasımda ikinci 7 günde verilir. Kurs eğitimi görenler, kendi tercihlerine bağlı olarak sabah ya da akşam grubuna kayıt olabilir. Sabah grubunda dersler 09:00 ile 15:00 arası verilirken, akşam grubunda ise dersler 15:00 ile 21:00 saatleri arasında verilir.

Canlı eğitimler esnasında kursiyerlerin kameralarını açması talep edilir. Eğitim canlı verildiği içi kamera açma zorunluluğu vardır. Yine adaylar bu süreçte 6 saatlik devamsızlık hakkına sahiptir. Bu hakkı dolmuş olan ve 6 günden daha fazla devamsızlığı bulunan kursiyerlerin eğitimleri sona erer.

İSG Kursu Antalya, en iyi şekilde eğitim almanızı garanti eder. Deneyimli ve uzman personel kadrosu ile dersleri kalite standartlarına uygun bir şekilde verir. Almış olduğunuz kaliteli eğitimler, hem yapılan DSP sınavında başarılı bir sonuç elde etmenizi hem de mesleğe başladığınız zaman görev ve sorumlulukları yerine getirmenizi daha mümkün hale getirir.

Antalya İşyeri Hemşireliği Eğitimi Fiyatları

Antalya işyeri hemşireliği eğitimi fiyatları, kayıt dönemi ve kapasite oranlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. En güncel ve en doğru rakamları öğrenmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İSG Kursu Antalya olarak fiyat konusunda sizler için birçok imkan sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz kampanyalar hakkında bilgi alarak, siz de birçok imkandan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda kurum olarak kayıt işleminiz bittikten sonra sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Siz de iş güvenliği alanında uzman bir firma arıyorsanız ve uygun fiyatlarla eğitim görmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Detaylı bilgi alıp, kısa süre içinde kayıt yaptırabilirsiniz.

© Telif Hakkı - isg Kursu Antalya